Krkonoše, seznamte se

top bannerpřebal knihy

 

Nabídka besed

Krakonoš, Krkonoše a zvířátka - dopolední besedy

a zároveň k tomu dělám i odpoledne besedu pro dospělé na téma

Krkonoše, seznamte se

Krkonošská kuchyně až k vám na talíř

Autorské čtení

 

 

DĚTI:

Krakonoš, Krkonoše a zvířátka - beseda k interaktivní knize Alenka a Krakonoš. Děti se dozvědí o Krkonoších, o ochránci hor Krakonošovi a samozřejmě se bude číst a hrát trošku divadélko ke knize. Vše pokresleno hudbou Krkonošských pohádek od Vadima Petrova. Promítání, omalovánky:-) Beseda je na 45 min pro děti od 5 do 9 let. Vše v letáčku v příloze. Knihy o Krakonošovi jsou celkem čtyřia to Alenka a Krakonoš, Alenka, Krakonoš a lev a Alenka, Krakonoš a Vánoce, Alenka a Krakonošova obora.

Tato beseda se velmi líbí/informujte se u kolegyň, kde jsem byla.

 

DOSPĚLÍ:

1/ Krkonoše, seznamte seNOVINKA od září 2022

Zažijete besedu tak trochu jinak. Čekají vás nejvyšší vrcholky s výhledy, ochutnáte to nejlepší z krkonošské kuchyně a poznáte folklor. To vše prostřednictvím fotografií a videí v dobových kostýmech v původním prostředí exteriérů i interiérů. Dozvíte se, co jsou dračky, srp, poudačky, loktuše a mnoho jiného. Poutavou formou vyprávění budete zavedeni do zajímavých míst a naučíte se vařit základní recepty. Beseda je připravena ke knihám Krkonoše, seznamte se a Krkonošská kuchařka. Fotografie jsou od velmi úspěšného fotografa Dušana Štrause. Přečtu vám ukázky z posledních beletrických knih a knihy vám nabídnu se slevou až 50%. Následovat bude autogramiáda.

Koukněte na video:

 https://www.youtube.com/watch?v=fo-pBKZoFZ0

2/ Krkonošská kuchyně až k vám na talíř

Říká se, že když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, a tak dorazím z Krkonoš k vám. Budu si s vámi vyprávět o tom, jak velký je to rozdíl, když z centra Prahy odejdete na samotu a celou zimu jste zasypaná sněhem. Představím vám své poslední knihy, přečtu z nich ukázky. Hlavním program však bude krkonošské vaření. Vše zdokumentováno fotkami, videi. Znáte Krkonošské kyselo, Hladkou Ančku, Muziku nebo Rozcuchanou nevěstu? Jak se takové jídlo připravuje? |Recepty si samozřejmě můžete zapsat nebo vyfotit. Naučím vás, že za relativně málo peněz se dá velice chutně uvařit, protože Krkonoše patřili k nejchudšímu kraji. Součástí besedy je vyprávění o životě horalů. Přečtu vám ukázky z posledních beletrických knih a knihy vám nabídnu se slevou až 50%. Následovat bude autogramiáda.

Koukněte na video:

 https://www.youtube.com/watch?v=UtFBMS0Eza4

3/ Autorské čtení Danky Šárkové

Průřez tvorbou a vyprávění o tom, jak knihy vznikaly, co mě ovlivnilo při námětu knih. Poutavé videa z cest po Asii a Africe na téma Všude žijí lidé, kde mi cestování bylo inspirací při psaní románů. Ukázka dětských knih, včetně videa. V neposlední řadě vám promítnu fotky z knih Krkonoše, seznamte se a Krkonošská kuchařka, Přečtu vám ukázky z posledních beletrických knih a knihy vám nabídnu se slevou až 50%. Následovat bude autogramiáda.

 

 


Cena za besedu:

1 beseda 2000Kč.

2 besedy v jeden den celkem 3500Kč.

3 besedy v jeden den celkem 5000Kč.

Většině knihoven se líbí spojit třeba dvě besedy dopol - 9,10 hod a pak odpol cca v 17 hod. Záleží na vás:-))

+ doprava(počítám si jen naftu – cca 5  Kč/km, ubytování, pokud není možno se vrátit včas domu(vždy se snažím v jednom místě mít několik besed, aby cestovné bylo co nejnižší).

BESEDY JSOU HODNĚ O FOTOGRAFIÍCH A VIDEU – mám vyzkoušeno, že čtenáři to opravdu ocení. Prosím tedy dataprojektor a bedničky na zvuk.

www.dankasarkova.cz
https://www.facebook.com/danka.sarkova

602423633

Letáky ke stažení:

 

 


    

 

Platby ON-LINE

Platba online VISA

sponzor Královehradecký krajsponzor Liberecký kraj
© 2016 - 2023 WEBMADE webhosting ToJeOno.cz

Potřebujete poradit? Napište nám.

My Vás následně kontaktujeme a domluvíme vše potřebné.

* tyto údaje jsou povinné